Afiliant.com Nokaut(uje)

O powodzeniu naszej sieci afiliacyjnej w dużej mierze decyduje dostępność najlepszych reklamodawców. Współpraca z Nokaut.pl – jedną z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych porównywarek cen w polskim internecie to kolejny krok do sukcesu!

Nokaut.pl – miejsce „mądrych zakupów” – oferuje własny program afiliacyjny od 2009 roku. Tym bardziej liczymy na owocną współpracę z wydawcami korzystającymi z sieci Afiliant.com. Dzięki niej będą oni mogli prezentować na swoich stronach produkty dostępne w porównywarce, bez konieczności rejestrowania się w programie partnerskim Nokaut.pl.

Szansa na dodatkowe przychody
Co zyskuje wydawca? Sukcesywne zwiększanie przychodów – to główna ideą rozwiązań zaproponowanych przez reklamodawcę. Mechanizm jest prosty: program partnerski umożliwia przede wszystkim osiągnięcie zysków z przekierowania użytkowników na strony sklepów współpracujących z porównywarką. Następnie każdy przekierowany użytkownik zostaje przypisany do wydawcy na okres sześciu miesięcy.

75 proc. prowizja w zasięgu ręki
Wydawca otrzymuje prowizję w wysokości 75 proc. wartości przekierowania użytkownika na stronę sklepu. Każdy przekierowany użytkownik zostaje przypisany do wydawcy na okres sześciu miesięcy. Jeśli więc użytkownik w tym okresie ponownie odwiedzi Nokaut.pl i przejdzie na stronę sklepu – ponownie zaliczymy prowizję na konto wydawcy.

Wydawca ma do dyspozycji widgety produktowe, linki tekstowe do konkretnych produktów i kategorii, posty reklamowe na portalu Facebook.com, a także banery oraz pliki xml.

Jak Nokaut(ujemy)?
Zarabianie na reklamach wyświetlanych na stronach teraz jest jeszcze łatwiejsze! Naszą współpracę z Nokaut.pl opieramy na profesjonalnym podejściu i obustronnym doświadczeniu.

Nokaut.pl jest jedną z dwóch najpopularniejszych porównywarek cen w Polsce. Gwarantuje szybkie i bezpieczne odnalezienie produktów pod względem funkcjonalności i ceny, dostępnych w polskich i zagranicznych sklepach internetowych. W bazie serwisu znajduje się ponad 3,5 tys. sklepów internetowych i 5,5 mln produktów. Serwis odwiedza miesięcznie 2,7 mln użytkowników (Megapanel/PBI).

4 komentarze

 1. marti napisał(a):

  gdzie można znaleźć więcej info?

 2. Zbigniew napisał(a):

  Ładny wpis reklamowy 🙂
  ja się zapytam co sie stało z opisanymi wyżej plikami XML?
  nigdzie w panelu ani widu ani słychu. Ktoś zna odpowiedź?

  pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


9 + 4 =