Wpisy w kategorii Poradniki

Jak w 10 minut uzbierać pierwsze 50 zł?

Z myślą o naszych wydawcach, postanowiliśmy stworzyć krótki poradnik pt. „Jak w 10 minut uzbierać pierwsze 50 zł?” na przykładzie programu Alior Sync.
filesmonster
filesmonster
Program ten oferuje 50 zł za każde konto, jakie zostanie założone z linku partnerskiego naszego Wydawcy. Link ten można umieścić na swojej stronie internetowej, blogu, forum dyskusyjnym, wysłać mailem czy też promować za pośrednictwem portali społecznościowych, np. Facebook.pl.

Warto pamiętać, że można osobiście skorzystać ze swojego linku i samemu założyć sobie konto – w ten sposób w 10 minut osiągnie się barierę 50 zł, czyli minimalnej kwoty potrzebnej do wypłacenia pieniędzy z sieci Afiliant.com. Poniżej znajdą Państwo krótki poradnik jak krok po kroku przejść proces od dołączenia do programu, do złożenia wniosku w Alior Sync.

1. Dołączanie do programu Alior Sync

W tym celu, po zalogowaniu się do Panelu Wydawcy, klikamy w górnym menu w zakładkę „PROGRAMY” i na liście odnajdujemy program Alior Sync, po czym klikamy „Zobacz”:

Program Alior Sync

Aby przystąpić do programu, należy kliknąć w button „Akceptuję zasady i chcę przystąpić”, który znajduje się na dole ekranu:

Akceptacja zasad programu

2. Link partnerski Wydawcy

Aby odnaleźć gotowy link partnerski, który przekierowuje na stronę Alior Sync, należy jeszcze raz wejść w zakładkę „PROGRAMY” i ponownie kliknąć w program Alior Sync. Link partnerski znajduje się w środkowej sekcji strony:

linki partnerski

3. Przejście na stronę Alior Sync

W tym momencie wystarczy już tylko skopiować podany w opisie programu link partnerski i wkleić go do przeglądarki. Pojawi się strona Alior Sync, zaś pasek adresu PO PRZEJŚCIU NA STRONĘ powinien wyglądać następująco:

Pasek adresu

Przypominamy, że program Alior Sync można promować również na swoich stronach, blogach, forach dyskusyjnych, mailami oraz za pomocą portali społecznościowych.

4. Złożenie wniosku w Alior Sync

Ostatni etap to złożenie wniosku w Alior Sync, które trwa maksymalnie 5 minut. Aby tego dokonać, należy kliknąć w button „Załóż konto” na stronie Alior Sync:

Alior Sync

Trzeba mieć na uwadze, że aby otrzymać 50 zł prowizji, należy w ciągu 2 miesięcy od założenia konta dokonać przynajmniej 1 transakcji kartą Alior Sync. Kwota transakcji jest dowolna.

Jeśli mają Państwo jakieś pytania, proszę je kierować na adres wydawcy@afiliant.com

Moc prezentów w świątecznym koszyku internetowym

Polacy wydadzą na przedświąteczne zakupy więcej niż w ubiegłym roku. Wzrośnie również liczba kupujących prezenty online. Czytaj dalej

Aaaby się opłacało, czyli jak zarabiać w internecie?

Nawet najbardziej interesująca strona internetowa nie zarobi ani grosza, jeśli jej właściciel nie wykaże się marketingowym zacięciem. Poniżej prezentujemy dobre i złe pomysły na czerpanie korzyści finansowych z obecności w internecie. Czytaj dalej

Treść w internecie – znajdź niszę i zostań ekspertem!

Każda strona internetowa powinna kusić potencjalnych użytkowników atrakcyjną treścią. Niezależnie od tego, czy prowadzimy własnego bloga czy serwis tematyczny – jeśli nie zadbamy o ciekawą treść, naszej strony nikt nie będzie odwiedzał. Czytaj dalej

Jak przygotować własną stronę www? Poradnik dla wydawców

Chciałbyś mieć własną stronę internetową, ale nie wiesz jak zabrać się do jej uruchomienia? Prezentujemy krótki poradnik tworzenia stron internetowych, dzięki któremu w krótkim czasie staniecie się wydawcami i autorami. Każda witryna internetowa to potencjalna platforma do zarabiania pieniędzy. Aby to osiągnąć, wystarczy tylko zainwestować nieco wolnego czasu! Czytaj dalej

Finanse pod kontrolą

Dla każdego wydawcy najważniejszą kwestią w programach afiliacyjnych są pieniądze, które zarobi wyświetlając reklamy. Poniżej wyjaśniamy obowiązujące w Afiliancie zasady naliczania i wypłaty prowizji. Czytaj dalej

Baner to nie wszystko… Jak efektywniej zarabiać na stronie internetowej?

Jeśli założymy, że w baner kliknie co tysięczny internauta, to szybko dojdziemy do wniosku, że kluczem do uzyskania rentowności serwisu jest zapewnienie gigantycznej liczby unikalnych użytkowników. Programy afiliacyjne idą zupełnie inną drogą. Pozwalają skorzystać z nowatorskich form reklamowych i zwiększać przychody serwisu, nawet jeśli jego zasięg nie jest imponujący. Czytaj dalej